A2 İzle

İsim Turkuaz Medya A2 Televizyon Kanalı
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim iletisim@a2tv.com.tr
Telefon -
Adres http://www.a2tv.com.tr

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde kurulan ve günümüzde de aynı şirket bünyesinde yayınlarına devam eden A2 TV, 11 Kasım 2016 tarihinde duyurulmuştur. 16 Kasım 2016 tarihinde test yayınlarına başlayıp, bunları tamamladıktan sonra; 28 Kasım 2016 tarihinde normal yayınlarına tüm hızıyla başlamıştır. Henüz yeni olmasına rağmen; oldukça kaliteli ve geniş bir yapıya sahip olan A2 TV yayın akışı, ATV kanalında yayınlanan maçların dizileri meşgul etmesi nedeniyle bu kanala taşınarak şekil almıştır. Eğlence alanında her şey, spor ve dizi yayınlarına ağırlık veren tematik bir kanal olma özelliği taşıyan A2 TV kanalının sloganı ise; ‘’Televizyonun Yeni Rengi’’ ve ‘’Türkiye’nin Yeni Kanalı’’ şekliyle iki adet olarak kullanılmıştır. ATV kanalında daha önceden yayınlanmış ve oldukça fazla sevilmiş dizilerin eski bölümlerini gece tekrarları şeklinde sunup, ATV’e ait olan tüm spor müsabakalarının yayınlarını üstlenen ve eğlence programlarıyla izleyenlere keyifli zamanlar yaşatmayı planlayan A2 TV izlemek için, Türkiye, Azerbaycan, Avustralya, Macaristan ve ABD’de yer alan farklı platformları kullanmanız yeterli olacaktır. 28 Kasım 2016 tarihinde, saatler 06:00’ı gösterdiği zaman Mahallenin Muhtarları dizisiyle yayınlarına başlayan A2 TV, Türksat 4A, Digiturk, Kablo TV, Tivibu ve Turkcell TV+ üzerinden izlenebilmektedir. 

Ziraat Türkiye Kupası heyecanıyla birlikte, tüm maçlara canlı yayınlarla kavuşabileceğiniz, her zaman kaliteli ve HD yayınlara ulaşabileceğiniz A2 TV, aynı zamanda; Gönül Çelen, Alemin Kıralı, Bez Bebek, Selana, Kırgın Çiçekler, Çocuklar Duymasın, Al Yazmalım, Melekler Adası ve Zerda gibi dizileri gece ve gündüz yayınlarına serpiştirmektedir. Her zaman eğlence alanında kendini ispatlamış yapımlar ve keyifli zamanlar geçirmeniz için sizlere imkan tanıyan dizilerle süslenmiş bir fırsatlar bütünü sunan A2 TV canlı izle imkanlarıyla birlikte, istediğiniz her türlü fırsata kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere en güzel zamanlarınızı keyifli ve kaliteli şekilde yaşama fırsatı veren, dilediğiniz gibi keyifli ve etkili çözümler üretmenizi sağlayan kanalda, hiçbir zaman sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz. Zamanın en çok izlenen ve en iyi reytinglere sahip olan ATV dizilerinin tamamına aralıklarla erişebileceğiniz kanal bünyesinde keyifli anlara ulaşmak her zaman kolaydır. Dilediğiniz zaman kanalı izlemeye başlayıp, hem ATV kanalının yayın haklarına sahip olduğu resmi müsabakalara ulaşabilir, hem de yine ATV’nin sahip olduğu en iyi dizilere birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz. Yalnızca TV ekranlarında değil, web üzerinden de sorunsuz ulaşabileceğiniz A2 TV imkanlarıyla birlikte, fırsatları değerlendirmek çok kolay.

Profesyonel olarak canlı TV imkanları sunan sitemizde, Türkiye’de yayın yapan tüm kanallara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kesintisiz, canlı yayınlarla eş zamanlı yayınlar ve her zaman yüksek çözünürlük imkanlarını sizlere sunan sitemizde, A2 TV canlı izle olanağına da ulaşabileceğinizi sakın unutmayın. Birbirinden güzel zamanlarınızı geçirmenize imkan tanıyan sitemizde, dilediğiniz her kanala kolay bir biçimde ulaşabileceğiniz gibi; bunlardan birisi olan A2 TV ile de istediğiniz her türlü dizi ve programa kolaylıkla erişebilmeniz sağlanmaktadır. Kaliteye önem veren yanımız ve alt yapımızın sağlam olması sayesinde, hiçbir zaman kesintiye uğramayacak kaliteli sonuçlarla birlikte, web TV izlemenin keyfine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere sunulan en iyi fırsatlar sayesinde, her zaman evinizdeki TV haricinde TV izlemenin keyfini de bilgisayarınız veya akıllı telefonlarınızdan sağlayabilirsiniz. En kaliteli zamanlarınızı kolaylıkla yaşamanız ve dilediğiniz güzel TV olanaklarını evinizde misafir edebileceğiniz sitemizle beraber, zamanınızı her koşulda iyi geçirip, dilediğiniz en iyi imkanlara da erişebilirsiniz. A2 TV izle olanaklarını her koşulda sizlere sunacak olan sitemiz, tamamen ücretsiz ve etkili çözümleriyle ön plana çıkmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sports TV

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş