Ahaber İzle

Ajans Bugün 11:00 - 12:40
İsim Turkuaz Medya ATV Haber Televizyon Kanalı
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim haber@ahaber.com.tr
Telefon 444 888 1
Adres https://www.ahaber.com.tr/

Tam ismi Aktüel Haber olarak ön plana çıkan A haber kanalı, 25 Nisan 2011 senesinde kurulmuş bir kanaldır. Kanalın kurucusu Turkuvaz Medya Yayın A.Ş’dir ve sahibi de günümüzde Turkuvaz Medya Grubu olarak ön plana çıkmaktadır. Resmi resim formatları ise 576i ve 1080i olarak sunan kanal, A haber izlemek isteyen herkes için pek çok platformdan ulaşılabilir bir haldedir. Slogan olarak tek bir slogan ile hizmet sunan A Haber kanalı, güncel olarak haberin kanalı sloganını kullanmaktadır. Türkiye üzerinden hizmet sunan kanal, pek çok yayın alanı ile çalışmalarını sürdürmekte ve kendi içinde organize ettiği haber programlarını en etkili şekilde ön plana çıkarmaya devam etmektedir. Kanalın eski ismi Yeni TV ve Yeni Asır Tv olarak bilinmektedir. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk Tv’nin eski yayın yönetmeni olan Erdogan Aktaş yapmıştır 2011 senesine kadar. Yayın kalitesi hem HD, hem de SD olarak ön plana çıkaran kanal, daha güçlü bir görüntü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaktadır. Ayrıca ülkemizin, ilk HD yayın yapan özel kanalı olmuştur. 16:9 yayın yapan ikinci kanal unvanıyla da kendini ön plana çıkarmaya devam etmektedir.

Genel merkezi Beşiktaş İstanbul üzerinde olan kanalın, yayın yaptığı ülke Türkiye, yayın alanı ise Türkiye, Azerbaycan ve Kıbrıs Cumhuriyeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Uydu üzerinde Türksat 4A, D-SMART, DigiTurk, Filbox, Türksat, TKGS üzerinden yayın yapmakla birlikte, Analog Kablo Tv, Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV, Ahaber.com.tr gibi uygulamaları ile yayınlarını her yerden izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanalın yayın yaptığı kategoriler ise Yaşam, haber, ekonomi, tartışma, spor, yemek, söyleşi, belgesel ve medya analiz şeklinde sıralanmaktadır.. A Haber canlı izlemek için pek çok seçenek ve alternatif araç bulunuyor aynı zamanda.

A haber canlı izlemek için, ihtiyacınız olan şeylerin başında internet geliyor. Televizyon dışında da kanalı rahatlıkla seyredebilmeniz için, sitemiz üzerinden sürekli güncelleme yapıyoruz ve WebTv hizmetlerini en iyi şeklide ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Kaçırılmayacak dokunuşlar, güncel yayınlar ve takılmayan görüntü kalitesi ile hem HD, hem de normal A haber izleme seçeneklerini arıyorsanız, sitemiz bu konuda güncel çalışmaları ve fırsatları ile sizlere her zaman yenilikçi dokunuşlar ve estetik fırsatlar göstermeye devam ediyor. Zamanımızın büyük bir yoğunluğunu güncelleme yaparak, kendimizi geliştirerek, yayınların kalitesinde oluşabilecek sorunları minimuma indirerek geçiriyoruz ve bu da yayınları sizlere en hızlı şekillerde ulaştırma konusunda bize güç veriyor. İzleyicilerimizin ve ziyaretçilerimizin kolaylıkla ve rahatlıkla yayınları izlemesi için gereken bütün çalışmaları ön plana çıkarıyor, yenilikçi dokunuşları her zaman daha da dinç ve net şekillerde sizlere sunmaya devam ediyoruz. Profesyonel hizmetler ve kanal ile ilgili organize edilen A haber yayın akışı seçenekleri için, tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Güncel seçenekler ve detaylar için sizler de bu fırsatları takip edebilir, ön plana çıkarılan her seçeneği de online olarak incelemeye başlayabilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Süper Kanal

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş