Beyaz TV İzle

İsim Beyaz Medya ve Yayıncılık A.Ş
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Ankara
İletişim info@beyaztv.com.tr
Telefon +90 312 333 33 00
Adres http://www.beyaztv.com.tr

24 Mayıs 2010 tarihinde Ses TV karasal yayın haklarının alınmasıyla birlikte kurulan Beyaz TV, Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde kurulmuştur. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Melih Gökçek’in oğlunun olduğu iddialarını bir süreliğinde gündemde tutan kanal, bazı zamanlarda yaptığı yayınlarla da tepki çekmiştir. Ancak her defasında sahibinin Gökçek’in oğlu olmadığı söylenmesine rağmen, halen daha kesinleşmiş bir şey ortada yoktur. Birbirinden farklı programlar, dizi ve filmler, yarışma ve tartışma programları ve ağırlıklı olarak haber yayınları yer alan Beyaz TV, birçok farklı platformdan izlenebilmektedir. Türksat 4A, Tivibu, D-Smart, Digiturk, Filbox, Kablo TV gibi platformlardan kesintisiz olarak izlenebilen Beyaz TV, aynı zamanda web üzerinden de kesintisiz olarak yayınlarına devam etmektedir. Bu nedenle, oldukça kolay ulaşabilirlik ve en kaliteli yayınlarıyla da günümüzde yayınlarına devam etmeyi sürdürmektedir. Türkiye’de ve yalnızca Türkçe yayınlarıyla ön plana çıkan Beyaz TV, merkezi Ankara’dadır. Farklı yapıdaki programları, keyifli yapıda yayıncılık anlayışıyla birlikte, Beyaz TV izlemek oldukça keyifli zamanlar sunmaktadır. Sizlerde Beyaz TV yayınlarına ulaşarak, istediğiniz kaliteli yapıya sorunsuz şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Her zaman keyifli ve etkili yayınlara ortak olabileceğiniz, kaliteli ve etkili çözümler sizi bekliyor.

Beyaz TV, siyasi programlar olarak; Ne Var Ne Yok, Dinamit, Ortak Akıl, spor programları arasında Beyaz Futbol, eğlence programları arasında Hayatta Her Şey Var, Söylemezsem Olmaz ve Sinema gibi programlara sahip iken; Sakarya Fırat, Leyla ile Mecnun, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Kobra Takibi gibi dizileri izlemenize de fırsat vermiş, bir kısmına da yer vermektedir.. Beyaz TV yayın akışı, oldukça çeşitli yapıya sahipken; insanları eğlendirecek ve vakit geçirmelerini kolaylaştıracak yapıyla gelmektedir. Sitemizden de rahatlıkla izleyebileceğiniz Beyaz TV, kaliteli anlarınıza ortak olacak bir kanal olarak varlığını sürdürmektedir.

Sitemizde yer alan Beyaz TV izle bölümünden kesintisiz olarak erişebileceğiniz mükemmel tarzı ve kaliteli yapısıyla birlikte, sizlere her koşulda en iyi çözümleri sunmaktayız. Evinizdeki TV yerine, bilgisayarınızı web TV olanaklarıyla donatarak, istediğiniz her koşulda Beyaz TV yayınlarına kesintisiz ve eş zamanlı olarak erişmeniz mümkündür. Profesyonel olarak sizlere sunulan yayınlar, en kaliteli alt yapı ve eşsiz yapısıyla birlikte sunulurken, dilediğiniz gibi keyifli ve mükemmel yapımızla da, kullanışlı bir imkan sunmaktadır. Kaliteyi daima profesyonel ellerden alabileceğiniz gerçeğiyle birlikte, sitemizde yer alan Canlı TV olanaklarının tamamından ücretsiz olarak yararlanmanız da mümkündür. Beyaz TV yayın akışı asla sıkmayan yapısı, her koşulda sizlere etkileşim içinde olacak editörleriyle birlikte, en iyi halini alırken; sitemizi kullanarak problemsiz yayınlara ulaşmanız da mümkün bir hale gelmektedir. En kaliteli fırsatları sorunsuz değerlendirmek, dilediğiniz zaman evinizdeki TV boş veya dolu olması fark etmeksizin internet yardımıyla ulaşacağınız problemsiz yapıyla beraber, sitemiz 24 saat kesintisiz yayınları sizlere sunmaktadır. Sizlerde en iyi yayınlara erişmek, en kaliteli kanallara ulaşmak ve keyifli bir yapıyla buluşmak için, hemen herkesin tercih ettiği sitemizi tercih edebilirsiniz.

Mükemmel zamanlarınızı sevdiklerinizle değerlendirmek için, bilgisayarınızı web TV olanaklarına bırakıp; daima ücretsiz olan yayınlara kesintisiz olarak erişme şansını değerlendirin. En iyi yayınlar, en iyi sitede izlenir.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Kabe Tv

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş