Buket Aydın İle Ana Haber

Buket Aydın İle Ana Haber
Buket Aydın İle Ana Haber

Başarılı ve güzel televizyoncu Buket Aydın ile Ana Haber hafta içi her akşam Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Daha önce çeşitli haber programlarında ve kanallarda muhabirlik yapan Buket Aydın, bir süredir Kanal D Ana Haber Bülteni ile izleyici karşısına geçiyor. Haberleri sunarken takındığı samimi tavır ve yorumları ile izleyicinin gönlünde taht kurmayı başaran Aydın’ın başarısının mükâfatı da izlenme oranları ve programlarına olan yoğun ilgi ile gün yüzüne çıkıyor. Özellikle de canlı tv izleme hizmeti veren internet sitelerinde Buket Aydın İle Ana Haber’in olduğu saatlerde ciddi bir yoğunluk oluşuyor. Youtube üzerinde de birçok kullanıcı anlık olarak izleyemediği haberlerin kaydına ulaşıyor ve takip ediyor.

                Buket Aydın yaptığı objektif ve özgün habercilik ile seyircilerin gönlüne taht kurmuşa benziyor. Buket Aydın İle Kanal D Ana Haber, sadece hafta içleri ekrana geliyor ve saat 19.45’ten itibaren 1 saatten uzun süre yayınına devam ediyor. Yayın boyunca güncel siyasi gelişmelerin yanında toplumun dikkatini çekebilecek konulara da değiniliyor. Üçüncü sayfa haberleri ve sanatsal konular da programın odak noktasını oluşturuyor.

                Buket Aydın aynı zamanda yine Demirören Medya Grubu’na ait olarak CNN Türk ekranlarında ‘40’ isimli bir program yapıyor. Bu programda Türkiye gündemini meşgul eden isimlere mikrofon uzatıyor ve onlara 40 adet soru soruyor. Her bir soru için de 2 dakika yanıtlama süresinin olduğu formata göre konuklar yanıtlamak istemedikleri soruları pas geçebiliyorlar. Cevap vermedikleri ya da 2 dakikadan daha kısa sürede cevapladıkları sorulardan artan zamanları da daha uzun zaman ayırmak istedikleri sorular için kullanabiliyorlar. Yine de zamanın yetmemesi durumunda moderatör Buket Aydın’dan ek süre talep edebiliyorlar. Bu şekilde mülakat tamamlandıktan sonra programın sonunda Buket Aydın konuğuna bir karne veriyor ve program ile ilgili bilgileri paylaşıyor. Bu son kısımda konuklara kaç soru sorulduğu, kaçına cevap verdiği ve kaçını pas geçtiği bildiriliyor. Ne kadar sürede mülakatın tamamlandığı da belirtildikten sonra Buket Aydın tarafından konuğuna yönelik bir değerlendirme yapılıyor.

Buket Aydın İle Ana Haber - Kanal D İzle

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

HTML Widget Başlığı

Son Yorumlar

HTML Widget Başlığı 2