Gelin Evi

Gelin Evi

Show TV’nin kendine has yapımlarından olan Gelin Evi, gündüz kuşağı televizyon seyircisi tarafından ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Formata göre her bölümde farklı bir gelinin evine konuk olunuyor. Kısa süre önce evlenmiş ve gelin olmuş yarışmacılar konuklarına ikramlarda bulunuyor. Kız isteme, nişan, kına ve düğünde giydikleri kıyafetleri gösterip, yaptıklarını ve neler yaşadıklarını anlatıyorlar. En çok ilgi gören programlardan olan Gelin Evi, canlı tv izleme sitelerinde de yoğun bir şekilde takip ediliyor. Aynı zamanda ilginç yarışmacılara da ev sahipliği yapan ve ekranlara getiren programın ilgi çekici kesitleri kullanıcılar tarafından sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor. En beğenilen evlenmeyi gerçekleştirene ve en iyi ikramları yapan geline, bir haftanın sonunda büyük ödül veriliyor.

                Hafta içi her gün gündüz kuşağında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan yarışma, reytingleri adeta silip süpürüyor. Bu tip yarışmaların yaygınlaştığı ve ilk günlerine göre de hemen hiç ilginin eksilmediği son yıllarda karşımıza çıkan başarılı yapımlardan biri olarak ön planda kendine yer buluyor. Benzer formattaki yarışmaların bu kadar beğenilmesinin ve izlenmesinin arkasındaki gerçek sebebin insanların kendi hayatından kesitler içerdiği ve adeta bir komşularına misafir olarak gitmişler gibi bir his yaratıyor olması gösteriliyor. Her gün komşularımızda tattığımız lezzetler ya da evde kendimizin yaptığı yemeklerin yeniliyor ve yorumlanıyor olması ilgi çekici olarak görülüyor. Öte yandan içimizden birileri olan yarışmacıların kendi aralarındaki rekabet de ilginç bir şekilde izleyici kitlesini harekete geçiriyor ve kendimizi hemen bir yarışmacının savunucusu olarak buluveriyoruz.

                Ayrıca yakın zamanda evlenmiş olan yarışmacıların gelenek ve göreneklerimize uygun olarak gerçekleştirdikleri evlilikler de gündüz kuşağı televizyon izleyicisinin özel ilgi alanına girdiği için dikkatle takip ediliyor ve yorumlanıyor. Tüm bu argümanlar ışığında yarışmanın neden bu kadar çok izlendiği ve neden böyle ilgiyle takip edildiği ortaya çıkıyor. Ekranda yer alan samimiyet ve rekabet insan doğasında zaten var olan olgular olduğu için seyirciler ekranda kendilerini izliyormuşçasına heyecanlanıyorlar ve yarışmanın gündemde kalmasını sağlıyorlar. Bundan dolayı da Gelin Evi üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Gelin Evi - Show TV Canlı İzle

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

HTML Widget Başlığı

Son Yorumlar

HTML Widget Başlığı 2