Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım
Yaparsın Aşkım

Uzun yıllardır televizyonlar aracılığı ile evimize konuk olan İlker Ayrık, 2009 yılında yayınlanan Geniş Aile dizisince canlandırdığı Mürsel karakteri ile şöhretini perçinledi ve yeteneğini kanıtladı. Sonrasında çeşitli projelerde yer alan isim, son olarak Seksenler dizisinde yer alırken Kanal D ekranlarında kendine özgü formatıyla Ben Bilmem Eşim Bilir isimli programın sunuculuğunu üstlendi. Sonraki süreçte Kanal D ile bağlarını koparan İlker Ayrık, aynı formatta bir yarışma ile ekranlara döndü. FOX TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım yarışması da hem kendine özgü formatı, hem de İlker Ayrık’ın başarılı sunumu neticesinde reyting tablolarında üst sıralarda kendine yer buldu.

                Yaparsın Aşkım yarışmasına göre her bölümde evli ya da sevgili olan dört çift konuk oluyor. Farklı oyunların oynandığı yarışma genellikle fiziksel güç ve yeteneğe dayanıyor. Yurt dışında ‘My Man Can’ ismiyle reyting rekorları kıran yarışmada erkekler arkada yer alan cam bölmede bekliyor. Bu sırada eşleri kesinlikle erkekleri göremiyor ve duyamıyor ancak erkekler onları görüyor ve duyuyor. Oyuna göre sunucu İlker Ayrık, eşlerinin bu oyunda kaç kez başarılı olabileceğini soruyor ve sonrasında oyuna geçiliyor. Partnerlerinin başarısını en yakından tahmin eden ekip oyunu kazanıyor. Sonrasında da kadınlar cam bölmede bekliyor ve tahmin sırası erkeklere geçiyor. Tüm etaplar tamamlandıktan sonra finalde iki çift yarışıyor. Final etabını da başarıyla tamamlayan çift büyük ödül olan son model bir arabanın sahibi oluyor.

                Yarışmada yaşananlar, oyunlar ve oyun aralarında yapılan sohbetler izleyiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor ve sosyal medya sitelerinde paylaşım rekorları kırıyor. Aynı zamanda canlı TV izleme alanında hizmet veren internet sitelerinde de Yaparsın Aşkım yarışmasının yoğun olarak izlendiği biliniyor. Yaparsın Aşkım, o kadar çok seviliyor ve takip ediliyor ki yarışmanın şarkısı dillere pelesenk olmuş durumda. Bu konunun en büyük sebebi İlker Ayrık’ın başarılı sunumunun yanında seyirciye de yine başarıyla aktarabildiği samimiyeti oluyor. Yarışmada en çok ilgi gören kısmı ise tahmin edebileceğiniz gibi oyunlardan sonra eşlerin birbirleriyle nasıl tanıştıkları konusu oluşturuyor.

Yaparsın Aşkım - Fox Tv İzle

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

HTML Widget Başlığı

Son Yorumlar

HTML Widget Başlığı 2