CNN Türk İzle

10'dan Sonrası 12:00 - 12:32
İsim Show TV Magazin ve Televizyon Yayıncılık A.Ş
Kategori Haber
Genel Merkezi İstanbul
İletişim info@cnnturk.com
Telefon 0212 413 56 00
Adres https://www.cnnturk.com

ABD’li CNN şirketi ile birlikte, Doğan Grubunun da ortaklığıyla birlikte kurulan CNN Türk kanalı, 11 Ekim 1999 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 28 Mart 2013 tarihinde HD yayına geçen kanal, ‘’İlk bilen siz olun’’ sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. Doğan Medya Grubuna ait olan Eko TV’nin karasal yayın frekansının yerine kurulan kanal, 2008 yılında Formula 1’in yayın haklarını alarak, yükselişine devam etmiştir. Haber kanalı olarak karşımıza çıkan CNN Türk, Kablo TV, Tivibu, D-Smart, Türksat 4A ve Digiturk gibi platformların yanı sıra; CNN Türk canlı izle alanıyla da sitemizden de izlenebilmektedir. Türkiye’den ve dünyadan farklı haberlere en hızlı şekilde ulaşmak için takip edebileceğiniz CNN Türk, birçok farklı ve ünlü tartışma programına da sahiptir.

CNN Türk bünyesinde yayın yapan en popüler programlardan olan 5N1K, 40, 10’dan Sonrası ve Afiş gibi programların belli bir fan kitlesi olduğu gibi; Akıl Çemberi, Şeffaf Oda, Hızlı Karar, Para Dedektifi, ve Parametre gibi farklı yapıdaki programlarla da ön plana çıkmaktadır. Özellikle Şeffaf Oda adlı programda ünlü sanatçıların canlı performanslarını dinleme fırsatına erişmeniz mümkündür. CNN Türk yayın akışı kaliteli bir yapıyla ve izleyicileri sıkmayacak şekilde tasarlandığı gibi; kaliteli bir hizmet sunmaktadır. HD yayınları ve kesintisiz haber programlarıyla birlikte, dünyaya ve Türkiye’ye hakimiyetinizi tam olarak sağlamanıza imkan tanımaktadır.

Evde bazı zamanlarda TV dizileriyle çakışan programları izlemek istediğiniz zamanlarda bilgisayarınızı kullanarak, sitemizde yer alan CNN Türk izle alanından sorunsuz biçimde kanal imkanlarına ve yayınlarına ulaşabilirsiniz. Profesyonel sitemiz ve sağlam alt yapımız sayesinde, kesintisiz, donmadan ve HD yayınlara problemsiz biçimde ulaşmanız mümkündür. En iyi yayınları seyretmek ve CNN Türk kanalından uzak kalmamak için tercih edebilirsiniz.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Türkiyem TV

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...