Teve2

Meryem 10:00 - 12:45
İsim Teve2
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim izleyicitemsilcisi@teve2.com.tr
Telefon +0212 413 61 00
Adres https://www.teve2.com.tr

Ülkemizde hizmet veren şirketlerden olan Turner Broadcasting System’e bağlı olan TNT kanalını Doğan Yayın Grubu’nun almasıyla birlikte kurulan Teve 2, TNT’nin yayın haklarını kullanarak yayınlarını sürdürmektedir. 18 Ağustos 2012 tarihinde TV2 adıyla yayın hayatına başlayan kanal, 1 Şubat 2013 tarihine gelindiği zaman HD yayınlara başlamıştır. Birbirinden farklı yerli ve yabancı dizileri bünyesinde barındıran, her zaman farklı sinema filmleri ve eğlence programlarına da Teve 2 yayın akışı içerisinde yer vermesiyle birlikte, Türkiye’nin farklı kesimden izleyici kitlelerine ulaşmayı başaran bir kanaldır. 2016 yılına kadar TV2 adını kullanan kanal, 10 Ekim 2016 tarihinde logo, jenerik değişimiyle birlikte, Teve 2 adını almıştır. ‘’Benim Kanalım!’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan ve halen daha aynı sloganla yoluna devam eden kanalı izlemek istediğiniz zamanlarda, birçok alternatif sizleri bekliyor olacak. Bunlardan birkaçına bakacak olursak; Digiturk, D-Smart, Türksat 4A, Filbox, Kablo TV ve Tivibu’dur. Aynı zamanda internet yayınlarını da sürdüren Teve 2 canlı izlemek istediğiniz zamanlarda, internet üzerinden yayınlarına ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki canlı TV olanaklarını kullanmanızla birlikte erişebileceğiniz kesintisiz yayın akışlarıyla da, en iyi çözümlere ulaşmanız mümkündür. Profesyonel yayıncılık anlayışını sizlere internet üzerinden sunan sitemizle birlikte, istediğiniz tüm zamanların en iyi yayınlarına ve kanallarına kesintisiz erişme fırsatına ulaşacaksınız.

Geniş Aile, Çalıkuşu, Geçmişin Gölgesinde, Meryem, Yaprak Dökümü, Akasya Durağı, Yalan Dünya, Ankara’nın Dikmeni, Kanıt ve Merhamet gibi her zaman sevilmiş ve izlenme rekorları kıran dizileri bünyesinde barındırıp, Teve 2 yayın akışı çerçevesinde sıkmayacak şekilde dizi yayınları yapılmaktadır. Kararsız, Dağ, Adanın Sırrı, Sır Perdesi ve Umut ve Adalet gibi sinema filmlerini de aralıklarla izleyicilerine sunan Teve 2, oldukça çeşitli ve keyifli bir yayın akışına erişmenizi sağlıyor. Bunların yanı sıra; Derya Baykal’la Gülümse, Çok Gezenti, ve Yemek Aşkına adlı programlarıyla da, belli saatlerde oldukça etkili programlara ulaşmanıza imkan tanımaktadır. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz Teve 2 izle sayfamız sayesinde, sitemizde istediğiniz zamanlarda kesintisiz ve eş zamanlı yayın akışlarına ulaşabileceğiniz gibi; keyifli ve etkili çözümlere kavuşmanızı da kolaylaştıracak imkanlar sizleri bekliyor olacak.

Doğan Yayın Grubu bünyesinde bulunan, yalnızca Türkçe yayınlar yapmasının yanı sıra; Türkiye, Azerbaycan ve KKTC’de de yayınlarını sürdüren Teve 2, İstanbul merkezli kanallardan birisidir. En kaliteli eski zaman dizilerine ve yayınlanmış bölümlerine tekrardan ulaşmak, keyifli ve mükemmel zamanlar geçirmek istediğiniz her an ulaşmanızı kolaylaştıran bir yapıyla hizmetinizde olan Teve 2 canlı izle fırsatlarını farklı platformlardan ve internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabilirsiniz. Mükemmel ötesi zamanlarınızı geçirebileceğiniz kesintisiz imkanlar ve fırsatlarla birlikte sizlere TV keyfini sunan sitemizde, Teve 2 gibi birçok ulusal ve uluslar arası yayın yapan kanal yayınlarına ulaşmanız mümkündür. Fırsatları her zaman değerlendirebileceğiniz, evinizdeki TV’den ayrı olarak; PC’nizi de TV olarak kullanmanıza imkan tanıyan eşsiz yapısıyla birlikte sitemiz tamamen ücretsiz ve kaliteli TV yayınlarını sizlerle buluşturmaktadır.

En iyi dizilere, en iyi filmlere, programlara ve yarışmalara erişebileceğiniz kanallardan birisi olan Teve 2 canlı izle sayfasıyla birlikte, tüm kanallara olduğu gibi; bu kanala da ulaşımınızı kolaylaştırabilirsiniz. İmkanlar çerçevesinde mükemmel fırsatlara erişmenizin kolaylaştığı, dilediğiniz her koşulda farklı kanal ihtiyaçlarınızı da karşılayan sitemizde, oldukça mutlu zamanlar geçirebilirsiniz. Hemen sitemize giriş yaparak, istediğiniz kanalı seçip, fırsatlar çerçevesinde kanalla eş zamanlı yayın akışlarına erişme fırsatını değerlendirin.

 

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Kudüs Tv

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş