Tv 8,5

İsim TV8,5
Kategori Ulusal
Genel Merkezi İstanbul
İletişim izleyicitemsilcisi@tv8bucuk.com
Telefon 0(212) 304 88 88

7 Ekim 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan TV8,5 kanalı, Acun Ilıcalı tarafından kurulmuştur. Shop90 kanalının karasal yayın haklarının satın alınmasının ardından bu frekanslara kurulan kanal, eğlence kanalı olarak varlığını sürdürmektedir. Kanalın ilk tanıtımı ve duyurusu ise; 6 Ekim 2016 tarihinde oynanan Türkiye – Ukrayna maçı spikeri olan Melih Gümüşbıçak tarafından maçın 26. dakikasında yapılmıştır. Oldukça keyifli bir TV8,5 yayın akışı bulunan kanalda, farklı programlar, değişik spor müsabakaları ve eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz mümkündür. Dilediğiniz zamanlarda profesyonel olarak eğlence hizmetleri alabileceğiniz, kesintisiz olarak yayınlarına devam eden kanal, yalnızca Türkiye’de ve Türkçe yayınlar yapmaktadır. Farklı platformlardan kolaylıkla izleyebileceğiniz TV8,5 kanalı, Türksat 4A, D-Smart, Digiturk ve internet üzerinden profesyonel şekilde izlenebilmektedir. Boks maçlarının ve programlarının ciddi oranda artarak izlenmeye devam ettiği kanalda, ayrıca; NBA ile ilgili maçlar ve incelemelerde yapılmaktadır. Acun Medya bünyesinde yayınlarını sürdüren ve bu avantajını kaliteli şekilde kullanan kanal, istediğiniz zamanlarda kaliteli yayınlara erişebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, evinizdeki internete bağlanabileceğiniz akıllı telefon ve masa üstü veya dizüstü bilgisayarlarınızla da izleyebilme fırsatını sizlere sunmaktadır. Oldukça kaliteli bir yayına sahip olan TV8,5 izlemek için farklı platformları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Eğlence konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan TV8,5 kanalı, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Oynat Bakalım, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Yemekteyiz, Güle Güle Oturun, O Ses Türkiye ve Survivor gibi programlara yer verilmektedir. TV8,5 yayın akışı sayesinde, hiçbir zaman problem yaşamayacağınız ve oldukça kaliteli fırsatlara erişeceğiniz programlara erişebilirken; her zaman eğlenceli yanını da devreye sokabilirsiniz. Sizlere mükemmel imkanları sunan, istediğiniz gibi keyifli zamanlarınızı yaşamanıza imkan tanıyan TV8,5 fırsatlarıyla birlikte, her gününüzü oldukça keyifli ve farklı bir yapıyla değerlendirebilirsiniz. Oldukça güzel ve insanların beğenebileceği programlara yer verilen bu kanalda, fırsatını bulduğunuz her an eğlenebileceğiniz ve vaktinizi oldukça kaliteli geçireceğiniz imkanlara ulaşabilirsiniz. Sizlere en güzel zamanları geçirtecek olan, isteklerinizi mükemmel şekilde düzenleyecek olan bir kanalla birlikte, fırsat içerisinde mükemmel zamanlamaya erişmeniz sağlanmaktadır. En güzel programlar ve en iyi yarışmalar için TV8,5 canlı izle olanaklarını kullanabilirsiniz.

Canlı TV olanaklarının en iyi şekilde sizlere sunulduğu, her zaman güzel vakit geçirmenizi ve isteklerinizi doğru şekilde düzenleyebilmeniz için imkanları sunan sitemizde, TV8,5 kanalına ulaşmak oldukça kolaydır. Birkaç tıklama sonucunda erişebileceğiniz canlı TV olanakları sayesinde, evinizdeki TV’nizden farklı olarak, bilgisayarınızı da televizyon olarak kullanabilir, keyifli bir imkanlar bütününü değerlendirebilirsiniz. İsteklerinizi doğru şekilde ölçtükten sonra, zamanınızı en iyi şekilde geçirmenizin sizlere fırsatları ve getirileri büyük olacaktır. Sitemizin tamamen profesyonel olarak hazırlanmış tasarımı ve sağlam alt yapısı sayesinde, TV8,5 yayın akışı ile eş zamanlı programlara erişmeniz kolaylaşmaktadır. İsteklerinizi en iyi şekilde kullanmak, her zaman mükemmele yakın fırsatları değerlendirmek için, istediğiniz gibi güzel vakit geçirmeniz sağlanmaktadır. Dilediğiniz her koşulda profesyonel destek ve kaliteli fırsatlarla karşınıza çıkan sitemiz, her zaman en iyi programlara kesintisiz olarak ulaşmanızı sağlamaktadır.

Canlı yayınlar, en güzel heyecanlar ve istediğiniz kaliteli yapıyı elinizin altına getiren sitemizde, dilediğiniz gibi vakit geçirebilir ve eğlencenizi arttırabilirsiniz. TV8,5 canlı izle alanından kesintisiz olarak ulaşacağınız fırsatların tamamıyla birlikte, mükemmel imkanları sizleri bekliyor olacak. İstediğiniz profesyonel değerler ve eşsiz fırsatlarla birlikte, zamanınızı doğru geçirmenin verdiği heyecana sorunsuz biçimde ulaşabilirsiniz. Hemen sitemizden canlı TV olanaklarını değerlendirip, web TV keyfini yaşayın.

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Tv 100

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş